Skontaktuj się z nami

info@moveit.pl

tel. 505 977 481
Znajdź nas na Facebook'u


Zapisz się na newsletter

 

 

e-mail
wyślij
wyślij
Dziękujemy! Będziesz otrzymywać
najświeższe informacje o naszej ofercie.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

Oferta żeglarska

 

 

Oferta
​​​​​​​żeglarska

28 marca 2016

Jak dotrzeć na rejsy w Grecji w 2016?

Większość rejsów, w szczególności tych których plan trasy obejmuje Zatokę Sarońską lub Cyklady rozpoczyna się z Aten. Loty czarterowe z Polski z lotniska Warszawa Okęcie oferuje grecka linia lotnicza Aegean (aegeanair.com) loty odbywają się 5 dni w tygodniu. W pozostałe 2 dni oferowane są loty z przesiadkami.

Od tego roku z Warszawy Modlina połączenie z Atenami uruchomił Ryanair (ryanair.com), loty odbywają się codziennie a ceny bardzo często są okazyjne. Stałe połączenie jest także na trasie Warszawa Modlin - Saloniki, ale loty są jedynie 2 razy w tygodniu.

Poza połączeniami z Atenami, w sezonie letnim, Ryanair oferuje połączenia Kos - Kraków, Chania (Kreta) z Warszawą Modlin, Katowicami, Wrocławiem. 

Do Aten można się także dolecieć ze Słowacji. Częste połączenia lotnicze oferuje irlandzki przewoźnik na trasie Bratysława - Ateny. Niejednokrotnie ceny są niższe niż z Warszawy, może to być atrakcyjna alternatywa, szczególnie dla osób podróżujących z południowych części Polski.

 

W okresie letnim także Wizzair (wizzair.com) oferuje połączenie bezpośrednie z Grecją na trasie Warszawa Okęcie - Korfu. Co prawda tylko jedno tygodniowo, jednakże w soboty, co idealnie pokrywa się z możliwością czarteru jachtu, które odbywają się w systemie sobota - sobota.

W razie pytań z chęcią podzielimy się doświadczeniem w poszukiwaniu dogodnych połączeń lotniczych Polska - Grecja.