Oferta
​​​​​​​żeglarska

 

 

Oferta żeglarska

 

 

Rejsy rodzinne

 

Tata bosmanem, mama pierwszym oficerem a dzieci dzielną załogą … Już pięciolatki świetnie sprawdzają się jako mali załoganci!


Rejsy rodzinne to spokojne rejsy rekreacyjno – turystyczne. Ich program dostosowany jest do wymagań najmłodszych załogantów. Niezbyt długie dzienne „przeloty”, dużo postojów na kąpiele i nurkowanie, wygodne, dobrze wyposażone jachty. Dzieci bardzo szybko przystosowują się do specyfiki "morskiego życia".

Nasze rejsy rodzinne organizujemy w Chorwacji – dalmatyńskie wybrzeże z mnogością wysp, portów, nowoczesnych marin, cichych zatoczek z błękitną wodą pozwala tak zaplanować trasę aby dzieciaki nie miały czasu na nudę. 
Nasze jachty to nowoczesne, bezpieczne i wygodne jednostki morskie. W zależności od wielkości, nasze jachty mieszczą od 6 do 12 osób. Załoga nocuje w przestronnych dwuosobowych kabinach. Na jachtach są również łazienki z prysznicami, wc i ciepłą wodą oraz dobrze wyposażone kuchnie. 

Aby wziąć udział w rejsie nie jest potrzebne doświadczenie ani uprawnienia żeglarskie. Nad bezpieczeństwem załogi i jachtu czuwa profesjonalny skipper (kapitan).

 

Wszyscy załoganci będą mogli poszerzyć swoją wiedzę żeglarską - nauczyć się nawigacji, manewrowania jachtem, obsługi urządzeń jachtowych , węzłów żeglarskich. 
 

Ogromną wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa dzieci - już pierwszego dnia uczymy je zasad prawidłowego poruszania się po jachcie, bezpiecznej kąpieli i obchodzenia się z urządzeniami na jachcie.

 

Aby zorganizować rejs prosimy o przesłanie do nas niezobowiązującego zapytania o czarter jachtu.
Następnie wystarczy wybrać jacht i port wypłynięcia z kilku przedstawionych przez nas propozycji.

Rejsy organizujemy w dowolnym, wybranym przez Państwa terminie.

Ceny rejsów uzależnione są od terminów (najtajniej w maju i na koniec września, najdrożej w sierpniu) oraz typu jachtu. 

e-mail
wyślij
wyślij
Dziękujemy! Będziesz otrzymywać
najświeższe informacje o naszej ofercie.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się z nami

info@moveit.pl

tel. 505 977 481
Znajdź nas na Facebook'u


Zapisz się na newsletter