Ferie 2017

Val di Sole

Ferie 2017 
Szczyrk

 

 

 

Oferta żeglarska

Ski - Szkoła

Darmowy skipass

Val di Sole

SkiJuwel

 

 

 

 

Oferta
​​​​​​​żeglarska

 

 

Oferta żeglarska

 

Sylwester na
Karaibach
od 990 €

Sezon 2017/18 będzie przełomowy w dziejach Szczyrku! Słowacka spółka TMR po kilku latach biurokratycznej batalii buduje buduje nowe wyciągi i modernizuje trasy oraz system naśnieżania.  Od tego sezonu w Szczyrku
Jesień tego roku podarowała nam doskonałe warunki narciarskie na austriackich lodowcach. Obejrzyjcie film nakręcony w połowie października (!). My wybieramy się tam w listopadzie i liczymy na jeszcze lepsze warunki.
Poznajcie SkiJuwel jeden z 10 najlepszych tyrolskich ośrodków narciarskich. Właśnie ten region wybraliśmy na ferie 2017...

Move it! Z nami będziesz aktywny niezależnie od pory roku. Śnieg, góry, przestrzeń, wiatr, woda, morze – weż udział w niesamowitej przygodzie i na własne oczy zobacz piękno natury!

 

Zachęcamy do wyjazdu w ramach pakietów free ski – narty we Włoszech i Austrii. Oferujemy profesjonalną szkolenia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych, chcących udoskonalić technikę zjeżdżania. Szkółki jazdy prowadzą wykwalifikowani polscy instruktorzy, od lat jeżdżący na włoskich i austriackich stokach. Alpy, Tyrol, Dolomity – narty nie mają przed nami żadnych tajemnic. Poza zjazdami z najlepszych europejskich stoków zapewniamy również zakwaterowanie oraz wyżywienie na terenie Austrii i Włoch. Apartamenty, w których mieszkają nasi wczasowicze, położone są w niewielkiej odległości od stoków.

 

Zachęcamy do aktywnego wypoczynku również latem. Organizujemy rejsy morskie po najpiękniejszych wodach Europy. Umożliwiamy zarówno samodzielny czarter, jak i urządzamy rejsy dla zorganizowanych grup amatorskich oraz indywidualnych klientów, głównie po wybrzeżach Chorwacji, Sardynii i Grecji.

 

Bogate doświadczenie, znajomość miejsc, które widzieli nieliczni oraz szczera pasja – to cechy, które nas wyróżniają. Poznaj z nami smak życia – zakosztuj w wolności. Na własne oczy zobacz bezludne wyspy, urokliwe zatoczki i alpejskie chaty. Wykorzystaj możliwości, które ci dajemy i wyrusz z nami na piękną przygodę!

 

e-mail
wyślij
wyślij
Dziękujemy! Będziesz otrzymywać
najświeższe informacje o naszej ofercie.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się z nami

info@moveit.pl

tel. 505 977 481
Znajdź nas na Facebook'u


Zapisz się na newsletter