Oferta narciarska
Oferta żeglarska

 

 

20 kwietnia 2018

Wakacje z dziećmi - czy jacht to dobry wybór?

.Wybór miejsca na wakacje, które chce się spędzić z dziećmi, jest trudnym zadaniem. Wypoczynek nad morzem lub jeziorem to najłatwiejsze opcje, które wybierane z roku na rok nudzą każdego członka rodziny.

Warto zatem poważniej zastanowić się nad wyborem odpowiedniego miejsca na urlop. Obecnie, jednym z najpopularniejszych pomysłów na wakacje z dziećmi jest rejs jachtem. Rejsy rodzinne wybierane są najczęściej przez rodziców, którzy mają dziecko lub dzieci powyżej piątego roku życiu. Dzieci w tym wieku są w stanie same chodzić, jeść i bawić się. Oznacza to, że wakacje z nimi są zdecydowanie łatwiejsze do zorganizowania niż urlop z rocznymi maluchami.

Rejs jachtem dla wielu osób kojarzy się z ciągłą zabawą, spędzaniem czasu na opalaniu się i kąpaniu i ciężko im wyobrazić sobie dzieci w tej scenerii. Prawda jest taka, że podczas rejsu jachtem można w bardzo kreatywny i przyjemny sposób spędzić czas w gronie całej rodziny. Jednak wybierając się w rejs z małym dzieckiem należy pamiętać, że dla malucha liczy się aktywność i zabawa. Czy da się zatem zorganizować wakacje na jachcie, które będą ciekawe i pełne atrakcji? Oczywiście, że tak.

Decydując się na rodzinny rejs jachtem dobrze jest się odpowiednio przygotować. Wiadomo, że dzieci są ruchliwe i nawet kilka minut spokoju może je nudzić. Płynąc jachtem nie ma tak naprawdę żadnych dodatkowych rozrywek, którymi może zainteresować się dziecko. Właśnie dlatego najlepszym sposobem na rodzinne spędzenie wakacji na jachcie będzie przygotowaniu kilku ciekawych zabaw. W zależności od tego jak duży jest jacht, można zorganizować różne aktywności. Jedną z nich jest zabawa w chowanego. To świetny sposób na zabawę z dziećmi, o ile wielkość jachtu pozwala na znalezienie dobrej kryjówki. Inną, łatwą do zorganizowania zabawą jest malowanie lub kolorowanie. W zależności od tego, co dziecko lubi bardziej, można zabrać z sobą niezbędne akcesoria i zapewnić dziecku w ten sposób rozrywkę.

Ciekawym pomysłem będzie także zaangażowanie dziecka w robienie zdjęć oraz szukanie nietypowych przedmiotów, takich jak muszelki i kamienie. Aktualnie można znaleźć wiele ofert z rejsami po Grecji lub Karaibach. Rejsy takie zorganizowane są specjalnie pod obecność dzieci. W związku z tym podczas rejsu podróżujący mają zapewnione dużo postojów na nurkowanie czy pływanie. W ten sposób dzieci mają dużo czasu na zabawę, a nie tylko siedzenie na jachcie. Ponadto, wykupując rejs rodzinny, rodzice mogą spodziewać się, że pokoje będą przestronne i przygotowane na obecność dzieci.

Skontaktuj się z nami

info@moveit.pl

tel. 505 977 481
Znajdź nas na Facebook'u


Zapisz się na newsletter

 

 

e-mail
wyślij
wyślij
Dziękujemy! Będziesz otrzymywać
najświeższe informacje o naszej ofercie.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!